Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Eres Orman Ürünlerive Ambalaj, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı siz değerli firmalara hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu, işletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır.Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite, hijyen ve yeniliklere açıklık, bugün halen devam etmektedir.Kalite, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür. Bunu sağlamak için şirketimiz Müşteri Odaklı Yönetim Sistemi 'ni benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin, istenen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak teslim etmektedir.

Kalite Sistem Standartları / TSE-EN ISO 9001 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi / ISO-10002 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi / kalite sistem standartları tarafımızdan benimsenmiş ve tüm iş süreçlerimizde uygulanmaktadır.Ambalaj , Palet ve Orman ürünleri sektöründe sürekli yenilikleri takip ederek teknolojik yatırımlarla büyümek, hayatın her alanında farklı amaçlar için kullanılabilecek yeni ürünlerin üretilmesini sağlayarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

  • Ürünlerimizin standartlara ve müşteri isteklerine uygunluğunu garanti etmek,
  • Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde rekabetçi olmayı hedeflemek,
  • En uygun, doğru ve kaliteli çözümleri müşterilerimize sunmak; talep edilen çözümler doğrultusunda üretim gerçekleştirmek,
  • Bütün süreçlerde müşteri ve tedarikçi nezdinde güvenilir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Uluslar arası standartlarda, kaliteli, ileri teknoloji ve tasarım gerektiren, sürdürülebilir hizmet sunan ve kendi hammaddesini kendisi üretebilen lider bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Standart ötesi uygulamalarla eğilim yüzdesini belirleyen, rekabetçi yapısıyla sürekli mükemmel olmanın yolunu arayan, bizi tercih edenlere yoğun rekabette avantaj sağlamak üzerine kurulu bir görev anlayışı ile yola çıkılmıştır.

POLİTİKAMIZ

Eres Ambalaj olarak faaliyet gösterdiğimiz ambalaj üretimi sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın bilgi, becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutmayı, üretimin her aşamasında hijyenik şartları sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı, ürün güvenliği ile ilgili bilgileri kamu, tüketici ve tedarikçilere iletmeyi ve/veya bu bilgileri istemeyi, kaliteli ve hijyenik ürün sunmayı; bu doğrultuda yasal mevzuatlara, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve BRC/IoP Packaging standartlarının şartlarına uymayı, etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.